10.01.2016р.

10 січня 2016 року молодіжний хор Свято-Успенського храму взяв участь у відкритті вечорів духовної музики «Різдвяні передзвони» у приміщенні Обласної Кіровоградської філармонії

Для нашого хору участь у заході такого рівня було справжнім випробуванням. Найперше це підготовка до концерту, а саме участь хористів у співанках хору. В силу того, що колектив хору – це юні дівчата, а відповідальність приходить з віком, то регенту хору треба було добре «попотіти» над організацією продуктивних співанок хору. По друге – це розуміння важливості кожного хориста в концерті. Справа в тому, що хор нашого храму є небагаточисельним. У кожній партії співає всього по 2 людини. Тому доля переживань виходила з потенційної можливість відсутності дівчат, в силу погіршення стану здоров’я (як ми знаємо зимою люди частіше хворіють на лор-органи). По–третє , оскільки хор — молодий, відповідно гостро постало питання одежі-костюмів, яких хор немає. Руку допомоги дизайнера-модельєра протягнуло Кіровоградське музичне училище, позичивши нам українські костюми для виступу.
Милістю Божою нам вдалося вчасно організуватися, не захворіти та гарно вдягнутися для концерту, а головне порадіти з кіровоградцями Новонародженому Христу прославляючи Богомладенця Різдвяними колядками.
Плекаємо надію, що і наступного року зможемо порадувати кіровоградців та гостей міста виконанням Різдвяних піснеспівів на «Різдвяних передзвонах».