07.01.2016р.

Різдвяний вертеп у Свято-Успенському храмі м. Кіровоград

Коли народився Спаситель, ангельський хор у небі співав: «Слава в вишніх Богу і на землі мир». Лише вбогі пастушки змогли почути цю новину, тільки вони не спали, тільки їхнє серце було відкрито для благої вісті спасіння. За свою дитячу щиру віру й любов, простоту серця, вони сподобилися першими поклонитися Христу.
Подібно до Віфлеємських пастушків, прославили Спасителя і подарували Йому свої дарунки і учні недільної школи Свято-Успенського храму м. Кіровоград. Діти поставили святкове дійство «Різдвяний вертеп», в якому розповіли про події, котрі відбувалися більше 2000 років тому у невеличкому містечку Віфлеєм.
Після свята до присутніх звернулися священики Свято-Успенського храму прот. Сергій Новак та прот. Іоанн Шемедюк та побажали усім, щоб Христос постійно народжувався у людських душах, щоб ніхто не зачиняв перед Ним дверей свого серця, адже за словами св. Афанасія Великого: «Бог став людиною, щоб людина стала богом», щоб людина обожилася, щоб усе, що у нас є, було пронизано світлом благодаті.
В кінці маленькі актори та уся присутня дітвора отримала Різдвяні подарунки – солодощі.